Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook po zaklapnutí stále běží

Zdravím, můj notebook dnes zničehonic přestal reagovat na to když ho zaklapnu. Vždycky po zavření víka v podstatě blikalo jenom zapínací tlačítko,obrazovka černá a teď zůstane všechno běžet. Prošla jsem možnosti napájení a všechno by mělo být nastaveno tak, aby to dělalo co to má, ale nedělá. Nějaké nápady? Děkuju.

Je pravda, že jsem si ho dnes donesla z opravny, takže bůhví, co se tam s ním dělo.

Logicky bych se vrátil do té opravny...