Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vliv zničeného kabelu na rychlost internetu

Zdravím, mám takový jednoduchý dotaz. Může poškozený ethernetový kabel (vedený z modemu do pc) nějak zpomalovat rychlost? Mám ho na jednom místě v dost špatném stavu, izolace je úplně pryč a ty vnitřní dráty jsou úplně rozmotané...nicméně připojení stále funguje. A zájímá mě jestli to může negativně ovlivnit rychlost internetu...jestli mám koupit nový kabel a nebo stačí počkat, až se úplně dodělá tento a pak až zakoupit. Díky :-)

Kup pár pastí na myši nebo potkany...

Měl jsi jí pořídit kocoura, hned by měla jinou zábavu.