Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktualizace Zone Alarm na verzi 6.5.722.000

Mam trochu problem s aktualizaci ZA - nyni mam verzi 6.1.744.001 a po upgradu na vyssi verzi mi po restartu PC aktualizovany ZA ani nenabehne. Kdyz se ho pokusim spusit manualne (pres Start -> Programy -> Zone Labs....atd), tak mi Windows nahlasi ze ke slozce nemohou najit pristup a ze nemam dostatecna opravneni atd atd. Pritom mam admin profil a zadna omezeni jsem si na svuj vlastni PC nenastavoval. Cele se mi to spis jevi jako chyba programu, ale nechapu jak to kdyz uzivam neplacenou verzi ZA a aktualizace byla stazena primo z jejich stranek.
Nemate s timhle nekdo zkusenost, popripade nevite co je spatne? Diky moc :-)

A ještě jedna "ukradená" odpověď:

Trocchu pozdě, ale podívej se do Services (panel služeb), jestli je spuštěna služba Brána Firewall/Sdílení připojení k internetu. Nastav ji na automaticky a spusť ji. Tato služba je závislá ještě na službě Síťová připojení a Služba WMI. Obě musí být v režimu Automaticky a spuštěné.

Je to odtud:1660