Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reinstalace Windows

zdravím, jak se dá reinstalovat windows ještě PŘED NAČTENÍM UVÍTACÍ OBRAZOVKY? při nákupu pc nebylo cd potřeba, systém tam už byl a musím ho reinstalovat, neví někdo jak na to? jednou už jsem to dělal zmáčknutím nějakých kláves, ale už jsem to zapoměl...
Změna kategorie, původně: Software (karel)

No, a myslíš, že my ten návod od tvého dobře utajovaného počítače máme? Ono je to u každého počítače jinak (dobrou zprávou je to, že u většiny počítačů je to stejně: vůbec nijak, protože tam možnost recovery není) a jak máme z tvého dotazu "jak TO mám udělat?" (pomalu ani neřekneš co) uhodnout?

Většinou není ostuda prozradit, odkud PC je a jestli je to značkové PC, napsat značku a typ ...mívá to také uvedeno v papírech od prodejce a někdy bývá nálepka někde vzadu u zdroje se sériovým číslem. Podle toho se dá na webu dohledat nějaký návod k recovery.

Jaký máte problém, že chcete obnovit Windows do stavu po koupi počítače? Není jiné řešení?

Řekl bych, že původně na PC byl jiný systém, než W7 ultimate...