
kvalitni antivir
Dobrý den,
končí mi licence u antiviru a tak začínám hledat nějaký nový. Mohl by mi někdo dát tip na nějaký kvalitní antivir?
Děkuji za tipy.
Dobrý den,
končí mi licence u antiviru a tak začínám hledat nějaký nový. Mohl by mi někdo dát tip na nějaký kvalitní antivir?
Děkuji za tipy.
Předmět | Autor | Datum |
---|---|---|
Počkej na Radka, to je slovutný odborník na antiviry. Dale Cooper 12.04.2012 09:55 |
Dale Cooper | |
Jestli sis vsiml, tak ja nikdy primarne v zadnem dotazu nedoporucoval znacku AV (aspon co se pamatuj… Radek 12.04.2012 10:22 |
Radek | |
r: k čemu opět tak dlouhý slint bez jakékoli informace?
u spousty dnesnich AV mozne zadne zpoomalen… nový lední brtník 12.04.2012 15:03 |
lední brtník | |
...jinak jsem dost uvažoval nad avastem internet security a nodem family packem ... cena nerozhoduje… jirkasak 12.04.2012 10:43 |
jirkasak | |
cena nerozhoduje
Moc nerozumiem tuzbe, hlavne po precitani tunajsich komentarov, za kazdu cenu minu… poslední blue5 12.04.2012 15:33 |
blue5 |
Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru
Počkej na Radka, to je slovutný odborník na antiviry.
Jestli sis vsiml, tak ja nikdy primarne v zadnem dotazu nedoporucoval znacku AV (aspon co se pamatuju), ale jen jsem vyvracel ty vase lzi, kteryma tady krmite BFU. Mluvim obecne, ne k tobe, protoze mam pocit, ze ty ses tam castej nezapojoval. Zapojoval jsem se pouze do veci ve kterych vim ze lzete, vymyslite si, pouzivate domnenky nebo zkusenosti JPP stare nekolik let.
Kdo chce, tak si najde testy (jasne, testy jsou neprukazne, zfalsovane atd., uz citim reakce ve vzduchu), ktere dokazuji vase lzi o zpomalovani, o nefunkcnosti atd. A kdo je tak dementni, ze sedi u sveho PC se stopkama a meri, jestli se IE nebo pruzkumnik nebo neco jineho otevrelo za 0,010s a ne za 0,002s, tak s tim ja nic neudelam a ani nechci. Takovych lidi je mne jen lito. Protoze na dnesnich PC neni u spousty dnesnich AV mozne zadne zpoomaleni okem postrehnout (az na par procent vyjimecnych pripadu).
Ale presto se dal budete vyjadrovat k vecem, ke kterym nemate vubec co rict a honite si pod dotazy nebo zpravickama o AV svoje triko odpovedma typu, zadny AV, je to zbytecny nebo tady nikdo AV nepouziva - coz jiste tazateli nebo pripadnym navstevnikum opravdu pomuze (uvedomte si, ze sem chodi lidi z vyhledavacu, kteri treba hledaji odpoved na podobny dotaz). Viz zcela nevinna zpravicka o znacce AV GFI, dalsi reakce ani nema smysl hledat, protoze jsou ve zcela stejnem duchu.
Text zpravy "Na českém trhu chce uspět nový antivir GFI Vipre"
a duchaplne reakce
A vic se k tomu opet nevyjadruju, protoze je to marny, je to marny, je to marny.
r: k čemu opět tak dlouhý slint bez jakékoli informace?
navíc evidentně vůbec nevíš co píšeš, je to marný.
tazatel: kvalitní je jakýkoli aktualizovaný. a doporučuju čistý antivir, bez problematických webových ochran jako tzv. antivirové balíky.
...jinak jsem dost uvažoval nad avastem internet security a nodem family packem ... cena nerozhoduje, jde mi o tom co dokážou zachytit a jaký je na ně spoleh a rychlost je taky faktorem.
Moc nerozumiem tuzbe, hlavne po precitani tunajsich komentarov, za kazdu cenu minut kopec penazi za nieco, co mozes zohnat zadarmo. Netreba sa bat, placebo efekt bude rovnaky.