Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký program na tvorbu stránek?

Ahoj neznáte nějaký program na tvorbu stránek grafik webdesginer něco s tímhle já mám adobe indesign ale nevím je si je to přímo na to děkuji
Změna předmětu, původně: Tvorba
Změna kategorie, původně: Programování (shark.jd)

Jen nikdy v žádném WYSIWYG neuděláš to, co "ručně", protože kód vyrábí onen WYSIWYG podle toho, jak sám uzná za vhodné.
Pravda. Dnes jde s těmi WYSIWYG editory docílit vzhledově téměř vše. Ale pak je zase 3x tak větší kód.
Také je ten WYSIWYG Web Builder 8 shareware. Když WYSIWYG, tak třeba Kompozer (freeware).

Ten jsem zkoušel, ale nejsem na barvičky.
Když jsem se stránkama začínal, tak jsem používal něco podobného, název mi už vypadnul. Mělo to funkce jako zabarvování syntaxe, automatické doplňování a tak.
Už se mi to několikrát vymstilo a sebralo mi to hodně času, ale miluju, když někde udělám nějaký překlep a potom prohledávám kód, kde je chyba ;-) .
Co má větší šanci mě přemluvit je lokální server s PHP. Mít neustále otevřené FTP a po každé malé změně přenášet data na internet mi občas pije krev.

Nic jsem nepil a myslím to vážně. Zatím jsem teda neměl nabídku na něco většího, respektive velkým stránkám jsem dělal jen návrhy. Teď se na obzoru rýsuje stránka, kde budu mít hlavní slovo a celé to bude jen moje starost, tak třeba začnu používat něco pokročilejšího.

edit: Proč mám pocit, že bych se podle místních hodil do ZOO jako ukázka šílence? :-D

Používám již léta Kompozer. Zdarma, kód generuje jednak vynikající a druhak do kódu lze libovolně zasáhnout a hned vidíme výsledek. Ovládá CSS styly a pracuje se s tím opravdu rychle. Přiznivci vysoce vyvinutých editorů (třeba BlueFish nebo KImageMapEditor) budou namítat, že Kompozer je primitivní. Ano, primitivní, rychle se v něm pracuje a lze v něm udělat všechno.