Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notifikacia na gmail (SMS když někdo leze na účet)

Dobrý deň.

Je možné nastaviť notifikáciu prostredníctvom sms, ktorá mi príde vždy ked sa prihlásim na účet aleb ma informuje o neuspešnpom zadaní hesla ? Pre prípad, žeby sa niekto snažil dostať na môj účet. Ak áno, viete poradiť ? Dakujem.

Změna předmětu, původně: Notifikacia na gmail
Změna kategorie, původně: Multimedia (Kráťa)

vpravo dole máš přehled posledních přihlášení do mailu.
předpokládám že doma používáš svůj vlastní účet, a ne že si celá rodina lezete navzájem do zelí.
uložená hesla v normálním prohlížeči jdou zamknout hlavním heslem proti prohlížení.
připojení na google je šifrované (https) proti odchycení hesel.

toto by mělo stačit k dostatečnému zabezpečení.

musíš si v nastaveniach aktivovať službu obnovenia prístupu k účtu pomocou SMS,v tom prípade Google odosiela užívatelovi aj upozorňujúce SMS-ky aj v prípade,že dôjde k pokusu o neautorizovaný prístup do konta-pozor,niektorí operátori si tieto SMS spoplatňujú podobne ako volania na účet volaného,takže to strhnú z kreditu a nie všetci operátori takúto možnosť podporujú-presný zoznam všetkých podporovaných operátorov,ktorí s Google spolupracujú sú uvedení v Helpe Služby obnovenie prístupu k účtu pomocou SMS--SMS sa v telefone zobrazí ako Alert SNS services