Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Chladič pro Athlon II X2 250

Zdravím, doporučíte mi nějaký chladič na tento procesor? Teďka jedu na BOXu a fakt se to nedá, chladí dobře ale je hlučný aj při malých otáčkách, prostě v něm "vrčí" tak se dívám po jiném lepším, ale nevím který vybrat, nemám právě nijak velkou skřín (CM Elite 341), takže aby mi třeba nekolidoval s diskem nebo tak něco (viz screen). Díky za rady.

Zkuste také přemýšlet! Kam asi fouká ten zadní odsávací ventilátor?! Č. 2 je správně, pokud jste z "uměleckého" hlediska nedal ventilátor na chladiči CPU obráceně, ale správně žene proud vzduchu skrze lamely chladiče...