Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lze zrychlit otvírání Adobe Readera v síti?

Síť se 2 pracovišti spojenými openVpn, 5Mb/s
Když na 1 pracovišti se pokusím otevřít pdf uložené na druhém pracovišti ( výpis z banky, 1 - 2 str., cca 50 - 60kB )
trvá to v AR cca 40 vteřin. ( tedy první zobrazení tak 20 vt. a pak to zatuhne = nelze nalistovat 2. str. ještě tak na 20 vt. )
Ve Foxitu totéž cca 5-8 vteřin načítá a pak jede celý dokument.

Nejsem si jistý, co je to "násobné postupné načítání" a kde se nachází/konfiguruje.
Dal jsem to do Googla, ale první odkazy směřují k rychlosti FF.

Zopakuji svůj problém.
Spustím TC, podívám se na disk Q: ( NAS na vzdáleném pracovišti ) a odtud se pokusím otevřít pdf dokument. Rychlost otevření v AR a foxitR je různá.
V tento moment vůbec nemám spuštěné IE nebo FF.

však to taky není přenos přes HTTP (ten probíhá vždy tak, že se soubor stáhne do cache a z ní se teprve postupně otevírá). Ale jde o to, že AR pravděpodobně dělá to, že načte první stránku a začne ji rastrovat, přičemž si soubor otevírá pro další stránky pokaždé znova - a to je ten důvod pomalosti (neefektivní použití přes tenkou WAN linku za použití techniky vhodné pro lokální disk).

Nevím jak odpovědět.
Co se týká HW, spojení 2 částí sítě jde to přes wifi místního providera a já do toho nevidím.
Průměrné rychlosti kopírování oběma směry jsou tak 4,8 - 5,45 Mbit/s. Je pravda, že jsem zkoušel spíš větší soubory.

S tím VPN - to jsem neměl psát - vytvořil jsem zmatek.
Sice používáme openVPN free 4.1.2, ale na účetnictví, nikoli na přístup k souborům.
S otvíráním pdf to nesouvisí.