Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jaký zdroj?

Ahoj, potřeboval bych se zeptat, jestli na tuto sestavu stačí 350W zdroj.
P4 Prescott 3.0GHZ, ATi Radeon x1800XT, Deska gigabyte (bez příd. napájení přes molex),2x DVD-RW, 2x HDD, 4x 12 cm větráky, zvuk. X-Fi

dik

Mno, zdroj je nějaká značka JBC nebo JBL tak nějak (kupován s case), ten zdroj už mám delší dobu, ale teď sem si koupil tu grafiku a chci ji zítra ráno zapojit, tak mně de o to, jestli to ten zdroj utáhne. Dřív tam byla ATI X600XT. Budu si cca za měsíc kupovat nějakej Fortron 450W zdroj, ale teď nemám peníze, tak že bych tam nechal ten starej.

jinak dik za odpoveď v tuhle noční hodinu

Kazdopadne to odzkousej a uvidis.

Ja bych osobne rekl, ze ti to normalne pujde az do chvile, kdy pustis nejakou 3D hru, pak se to restartne nebo ta hra spadne.

Ja mam X850XT a o dva disky vic a Chieftec 360W to neutah, ne vzdy, ale obcas se mi restrtnul PC behem hry, tak jsem dal Enermax Liberty (myslim) 530W a mam pokoj.

No zdroj nicneříkající, takže to nepojede vůbec nebo nadoraz a je jen otazkou času kdy to padne a nedejbůch když něco vezme s sebou do křemíkového nebe. Jestli budeš kupovat tak ber něco od Taganu nebo Enermaxu.

edit: jsou sice drahé ale jistota, že ti neodje....e zbytek komponentů