Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jaký zdroj?

Ahoj, potřeboval bych se zeptat, jestli na tuto sestavu stačí 350W zdroj.
P4 Prescott 3.0GHZ, ATi Radeon x1800XT, Deska gigabyte (bez příd. napájení přes molex),2x DVD-RW, 2x HDD, 4x 12 cm větráky, zvuk. X-Fi

dik

No zdroj nicneříkající, takže to nepojede vůbec nebo nadoraz a je jen otazkou času kdy to padne a nedejbůch když něco vezme s sebou do křemíkového nebe. Jestli budeš kupovat tak ber něco od Taganu nebo Enermaxu.

edit: jsou sice drahé ale jistota, že ti neodje....e zbytek komponentů