Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dvě různá rozlišení

Nedaří se mi zprovoznit současně TV SAMSUNG 40"(1920x1080) připojenou na hdmi a monitor Phillips(1280x1024).Grafická karta je ATI 6850.Catalystama to rozšířit jde ale neponechá to správné rozlišení...OS Windows 7.Dík za tip!

Jo, přesunul jsem PC k TV a zapojil do stejné zásuvky (UPS).Po zapnutí PC s 1,5m kabelem HDMI normálně naběhne v rozlišení 1920x1080.Vyměním kabel za 15m a tma......Vrátím kabel 1,5m a zase běží správně.Takže deklarované vlastnosti kabelu jsou jaksi mimo.