Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mrzne PC

Dnes prvy krat po asi 2rokoch mi zacal mrznut pocitac, dnes dokonca uz 3-krat, poradteco mam urobit. Skusal som ho aj vycistit roznym antisparvymi atd. dakujem

zdarec takze mam dalsi problem "restartuje sa mi pc pri hre"povodne to bol problem s chladicom nedoliehal tak ako mal tak sa mi prehrieval pc.teraz som skusil tu hru preinstalovat pri instalacii mi vyhodi "feature default zarizeni neni pripraveno"neviete niekto poradit