Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mrzne PC

Dnes prvy krat po asi 2rokoch mi zacal mrznut pocitac, dnes dokonca uz 3-krat, poradteco mam urobit. Skusal som ho aj vycistit roznym antisparvymi atd. dakujem

Je potřeba přesněji specifikovat to mrznutí - je chvilkové nebo úplné? Jak se projevuje? Jde Mozilla ukončit nebo je nutný tvrdý reset? Dále chybí popis konfigurace, operační systém, typ připojení k internetu a další informace... Mrznutí může být způsobeno přehříváním nějaké komponenty, spywarem, virem, porušeným OS, chybou v prohlížeči atd...

XP mají ServicePack? Jaká je verze Mozilly? Máš antivir? Jaký? Máš firewall? Jaký? Tím antispyware jsi počítač prověřil pořádně? Více různými programy? Teploty jsi kontroloval? Když prohlížíš stránky v jiném prohlížeči, počítač taky mrzne?

Z tebe aby člověk ty informace tahal jak z chlupatý deky... :-|

Zkus použít nějakej soft na údržbu a čištění registrů,odstanění zbytečných souborů,defragmentaci,odčervení atd.Na slunecnici,instaluj,stahuj.cz je toho hodně pod meny "údržba systému" atd. EasyCleaner

edit: i běžný uživatel by mohl po dvou letech ovládat lehkou údržbu systému..;-)

ahoj sry ze otravujem ale je to surne,mam celeron 2,4 ram 1G,GE force 6600.Chcel som hrat civilization 4 ale vzdy ked vstupim do hry tak po asi 5 min mi vypne monitor,hudba a zvuky idu ale akoby doslo k nejakej nekompatibilite s grafikou.Nereaguje ani na restart tak to musim uplne vypnut a zapnut. . .dakujem za odpoved

zdarec takze mam dalsi problem "restartuje sa mi pc pri hre"povodne to bol problem s chladicom nedoliehal tak ako mal tak sa mi prehrieval pc.teraz som skusil tu hru preinstalovat pri instalacii mi vyhodi "feature default zarizeni neni pripraveno"neviete niekto poradit