Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem FTP zdarma_ne typ Dropbox a podobné?

V dnešní době cloudů a různých úložišť dat oceňuji jednoduchost ftp přístupu typu ftp.volny.cz
Jediná vada na kráse je velikost (pouze 20mega).
Hledané parametry:
přístup přes ftp klienta
jednoduchost
rychlost v rámci ceny zdarma
aspoň 500Mb prostoru
díky za tip
Petr

na pipni.cz si zřiď VPS start (měl by být zdarma), nainstaluj nějaký tučňáčí systém a do něj např. Proftpd.

Pokud systém bude jen příkazová řádka, tak by ses měl s klidem dostat na cca 4,5GB volného místa.

edit: upozorňuju na to, že u této služby není garance zálohy a trvanlivosti dat...