Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s klávesnicí ve hrách - dlouhá reakce kláves

dobrý den.potřeboval bych poradit ,co dělat s následujícím problémem: při hraních her mi dělají
problém klávesy pro pohyby do předu,dozadu případně ůkroky do stran.jakmile jakoukoliv nadefinovan klavesu pro tyto pohyby stisknu ,udělá objekt pohyb,ale při puštění klávesy nezastaví a pokračuje v pohybu ještě o velkej kus dál,jako bych tu klávesu ještě stále držel.neví někdo co s tim?díky moc za odpověd

[mod]Upraven titulek dotazu - původně "klávesnice" (host)[/mod]

klávesnice je bezdrátová labtec.mam jí půl roku a ta chyba je tak 14 dní.mam xp 2.dělá to ve všech hrách.zkoušel jsem přeinstalovat ovladač.jinou klávesnici jsem neskoušel.je mi divný ,že to nedělá třeba při střelbě atd. nebo při používání v užitkov. programech.díky
[mod]skonvertované na malé písmená (los)[/mod]

Tohle mi dělal bezdrátovej Labtec se slabšíma baterkama a s orig. ovladačema, v kombinaci s bezdrátovou myší. Ony baterky v klávesnici, na rozdíl od myši, vydrží dlouho... ;-) (Labtec Wireless Edge?) Vlastně jsem měl od toho klid, až když jsem přestal používat bezdrátovou myš z toho setu.

edit: Koukám, že ta moje odpověď je nějak zamotaná. Takže - nový baterky, neinstalovat ten ovladač z CD, ale nechat windowsáckej a nakonec k tý klávesnici používat myš klasicky připojenou do PS2. Něco z toho zabralo, ale už přesně nevím co. (Tu klávesnici už nemám...:-|