Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno odinstalováni miniaplikace

mohl by mě prosím někdo poradit jak odinstalovat miniaplikaci?zapnula se mě tam náká kterou jsem nechtěl,ale je nějaká nefunkční a vždy mě tam skočí toto 474297681
problém je ten že když dám ukončit tak se všechny miniaplikace zavřou a když chci něco dělat v nastavení miniaplikací tak vždy vyskočí ta tabulka jak je ve srenshotu
dík

Instaloval si nejake miniaplikacie alebo co si robil s tym od momentu ked to este fungovalo do momentu ked to uz nefungovalo? Ak si nejaku miniaplikaciu stahoval/instaloval tak jaku presne a odkial presne?
Mozes skusit bod obnovenia systemu z doby ked to este fungovalo.
Prescanovat PC na viry kompletny scan v nudzaku, alebo aj skusit eset.sk a dole na stranke je online scanner.