Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Otevírání souborů

Dobrý den, mám takový problém, včera jsem promazávala notebook a zřejmě jsem vymazalo něco důležitého. Nemohu pracovat se složkami. Jakmile nějakou otevřu píše mi to že průzkumník windows přastal pracoval, hledání problémů - problém to nenajde a pak se restartuje obrazovka. Co mám dělat?

... Service Pack 1.
když předpokládáme, že neustále utajovanou verzi budou win7, pak je to tu:
http://www.microsoft.com/downloads/cs-cz/details.a spx?FamilyID=c3202ce6-4056-4059-8a1b-3a9b77cdfdda& displayLang=cs
no jo, ještě je třeba zjistit jestli je to 64-bit verze win, nebo 32-bit. a jestli je procesorem intel, nebo amd - to si přečteš po spuštění:

%windir%\system32\sysdm.cpl

nebo Jak zjistit verzi operačního systému?
podle toho se stáhne správný balík.

(vlastníci instalačního dvd by prostě provedli opravnou přeinstalaci)

Jenomže problémy mohou zůstat latentní. kdovíkolik malware se tam uhnízdilo, případně se tam za chvíli natahá, případně tuneupováním umrtví systém až k nepotřebě.
Osobně jsem přesvědčen, že v tomto případě by bylo nejčistější řešení zazálohování uživatelských dat a čistá přeinstalace systému a případné vytvoření obrazu čistého systému. Omezený uživatelský účet je nad veškeré čistící orgie: http://jnp.zive.cz/10-tipu-pro-odstraneni-balastu- za-ktery-ani-nemuzete!
Jen kdo jí toto udělá...