Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Automatické stahování dat, aktualizace

Zdravím,
mám mobil Nokia C6 a měl jsem od O2 aktivovaný balíček internetu v mobilu start.
Zrušil jsem ho a oni mi tam ale nechaly normální internet za stahování dat, který jsem vůbec neměl nastavený a to ani v přístupových bodech a už vůbec jsem na internet nechodil a ani bych se nepřipojil, musel bych si nějak mobil nastavit a zvolit to v přístupových sítích.
A mobil jsem měl v režimu offline.
A pak mi došla faktura za mobil a bylo tam i za internet cca 6 000Kč.
Za stáhnutá data údajně, prý si chytrý telefon sám stahuje aktualizace, ale to i když jsem měl mobil v řežimu offline??? To můžou třeba nějak ty mapy dělat?
A k internetu jsem připojený nebyl.
Děkuji za odpověd.

máš špatně nastavený telefon, ve všech přístupových bodech od O2 si v poslední kolonce nastav připojit po potvrzení a každé spojení přes paketová data, wap apd. ti telefon oznámí a požádá o povolení spojení. U přístupových bodů přes wifi mám nastaveno preferovat připojení wlan a připojit automaticky - tam to prachy nežere.