Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze zkopírovat soubor mkv

Mám následující problém. Na disku mám soubor ve formátu mkv o velikosti cca 8 GB. Přehrát ho lze bez problému. Když ho však chci překopírovat na jiný interní disk nebo na externí disk nebo flashku, tak nejde překopírovat, dokonce, když kliknu, a chci zobrazit vlastnosti dotyčného souboru, tak se nic neukáže. Kde může být problém?
Systém: Vista, vše formátováno v NTFS.
Díky, Míša S.

nejde překopírovat

Znamena co?

zobrazit vlastnosti dotyčného souboru, tak se nic neukáže

Opet jak tomu rozumet? Neukaze se velikost souboru nebo co? Dost mozna problem na disku, muze byt hlavicka v poradku, teda soubor jde prehrat, ale kdyz ho prehrajes cely, tak treba nekde narazis na misto, kde se sekne (v tom miste muze byt na disku poruseny).

"nejde překopírovat" tím myslím, že když zmáčknu pravou myš, dám kopírovat, v cílové složce dám vložit, tak se nic neděje, resp. objeví se okno kopírování 1 položky, zbývající čas: Počítání místa, Rychlost: 0 bajtů ...

"zobrazit vlastnosti dotyčného souboru, tak se nic neukáže" tím myslím, že když zmáčknu pravou myš a dám vlastnosti, tak se neukáže vůbec nic

Dělá mi to u více souborů stejného typu, přitom třeba Total commander to kopíruje bez problémů...

slohovky delší než 2 řádky čtu nepozorně, ale aspoň se snažím odhadnout, na co se ten člověk ptá.

Když ho však chci překopírovat ... tak nejde překopírovat
Dělá mi to u více souborů stejného typu, přitom třeba Total commander to kopíruje bez problémů

i když jsem to zkusil dešifrovat několikrát po sobě, tady můj vytříbený brtníčí čich selhal.

Při mazání přípony ve windows windowsy padly

to nebude špicberkama. soubor třeba leží přímo na ploše kde se na něm zároveň vyřádí ms indexace, nero indexace, několik shell extensions, zamčení souboru předchozím playerem a ještě antivir.
ale už to, že kvalitní instalace windows ani nedokáže zobrazit vlastnosti souboru, znamená že od tebe bych nainstalovaný os teda nechtěl mít.