Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s přístupem k datům

Zdarec, mám následující problém.
Po resetu WIN XP PRO (spuštěno hodně aplikací a systém se zahltil) už systém nenajede. Zobrazí se pozadí (prázdná plocha) a to je vše. Příčina je v nepřístupnosti složek v Program Files. Složky vidím, ale při pokusu o otevření mi systém napíše, že nemám oprávnění.
Když disk připojím jako datový k jinému systému (zase WIN XP PRO), problém je stejný. Pokud nastartuju Linux nebo jiný nonWIN systém, tak se do složek dostanu.
Potřebuju to zprovoznit, mám tam důležitý data a zálohu samozřejmě nemám. Potřebuju to zprovoznit, ne jen vykopírovat data. Potřebuju totiž vytáhnout i nastavení některých aplikací do nové instalace systému.

Díky za rady.

Tak jsem zkoušel všechno možné, něco z toho všeho najednou pomohlo, protože systém jde nastartovat a jede. Sice mu už nevěřím, ale data jdou dostat. Je mi ale divné, že když jsem nastartoval z jiného systému, nedostal jsem se do obsahu složky Program Files, všude jinde jsem se dostal. Do profilu bych ještě pochopil, ale tohle?

No nic, problém je "vyřešen", díky všem za pomoc a rady. STOUPA