Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tenký klient

terminál cez W 2003 server; ja klient; mam len čo mi pustí správca,
dene narábam asi s 10 tab v Exceli, 5 wordu, pošta, + k tomu obch. systém.

Čo chcem: aby mi umožnil paralelné plochy vo Win. Je to možné?

Bolo my povedané. že ak to bude legálne, tak áno, ale musím sám povedať čo a prehodnotia to. Poradte prosím, prosím aj nejaký commander, len musí všicko byť aj na použitie v komerčnej firme, ale keď nie na kom. využitie

co se týká více ploch, tak ti doporučím jediné - používej více TS session naráz. Tj. v jednom přihlášení si pusť Excel, ve druhém Word atd. No ten multiplochý soft ;-) si nainstaluj lokálně a každou TS session si umísti na separátní plochu.

Já osobně ale ve více plochách nevidím žádný přínos, pokud člověk nemá adekvátní počet monitorů 8-) Daleko lepší je pořádný monitor s pořádným rozlišením, kam se už něco vejde.

Co se týká správce souborů, tak neznám žádný free SW takové kvality jako je TC (a myslím, že nákup TC na TS se vyplatí), nicméně jsem ti vygooglil tohle: 2xExplorer

To máš asi pravdu, USB mám tiež zakázané takže nič z flaschky nehrozí. Viac ploch hladám preto, lebo mám 15" LCD a keď to všecko spustím, tak mán v lište ikony jak blchy a je to neprehľadné... ( no Alt + tab to zatiaľ istí). s TC like som sa už rozlúčil, olo mi povedané, že e to nereálne :)

a aby to bolo lepšie: viacnásobné prihásenie je tiež nereálne...

No som naozaj veeeeeeľni tenký klient

Tak pokud máš zakázané všechno, tak si alespoň zapni seskupování na liště, to může pomoci (myslím že to povolené bude).

Chování seskupování se dá nastavit v uživatelské větvi registru, do té práva máš, pokud bys chtěl třeba seskupování od dvou oken víc (tak to používám já), tak bys musel požádat o asistenci admina (asi by nebyl moc nadšený), nebo pokud ovládáš Visual Basic, můžeš si změnu toho klíče naprogramovat třeba v Excelu a makro spustit.

Postup: q281628