Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DVD-RAM Disk

Prosím o radu,
Zakoupil jsem si DVD-ram disk a v prodejně mě slibovali že to funguje stejně jako pevný disk,Ale já když ho vložím do mechaniky tak ho to bere jako běžné DVD i když to na mechanice píše DVD-RAM,když jsem klepnul pravym tlačítkem myši a dal naformátovat na FAT32 ,tak se oběvila hláška Disk nelze formátovat .
-Používám systém: Windows XP Professional SP2.
-Používám DVD-RAM mechaniku : LG model :HL-DT-ST-DVDRAM GSA-4167B
-Používám Médium: IMATION DVD-RAM 9.4GB oboustraný
Na disku DVD-RAM je správce souborů je stejný jako na DVD-R.
Existuje nějaký nástroj na formátování DVD-RAM na FAT32.
Za odpovědi děkuji.

Již asi před rokem jsem zkoušel tyto disky.Stálo mně to pětistovku za zničená DVD.Vyzkoušel jsem 4 mechaniky,několik ovladačů.Jednou to šlo a podruhé ne a když se to náhodou rozjelo tak zápis/záloha disku/ trvala velmi dlouho-asi 2 hodiny.