Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ICS dotazy

Ahoj,

dnes jsem aktualizoval systém na ICS konkrétně 4.0.3. a mám dva menší dotazy ví někdo jak se dá změnit wallpapera ještě jestli musím mít to černé pozadí při prohlížení všech aplikací nebo to jde nějak změnit? Ještě k těm wallpaperům (vím, že to jde nastavit v galerii, ale mám namysli způsob jaký byl u Honeycombů), když si nějaké vyberu např. tento http://www.hdwallpapers.in/view/the_avengers_conce pt_art-2560x1600.html tak mě ho to strašně ořízne nevíte někdo co s tím? Moc díky za rady.

wallpaper v tak gigantickom rozlisku v akom ho mas na tom webe bude orezany vzdy, mobil ani tablet s takym rozlisenim neexistuje. zmensi si to rucne. pokial viem, tak vzdy mas cierne pozadie v zozname vsetkych programov, kvoli citatelnosti ikon a textu.

No a to černé pozadí v těch všech aplikacích tedy změnit jde nebo né? kdyžtak jak?

To je závislé od Launcheru (aplikace, která se stará o domácí obrazovku a menu aplikací). Ten defaultní to většinou neumí, alternativní Launchery to zase naopak umějí celkem běžně. Nezmínil jste, co máte za zařízení, ale z Vašeho zvyku na Honeycomb lze usuzovat, že tablet. Tam moc dobrých Launcherů zatím není.