Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TV hraje černobíle

Zdravím všechny.

Mám takový problém: mám 6600GT a když ji propojím s TV tak to hraje černobíle. S mnoha lidmi jsem se shodl na tom, že to bude zřejmě normou (pal,ntsc) jenže ten software co je k té grafice toto přepínání neumožňuje a TVTOOL 9.7 nepodporuje můj grafický chipset. Prosím pomozte. Díky

Doplnění: [mod]za autora vložil (host)[/mod]

Ještě jednou zdravím všechny.

Promiňte jestli otrovuji, ale hlavní problém je v tom, že předtím jsem měl radeon 9600 a při stejné televizi, stejném s-video kabelu a stejné redukci na scart to hrálo barevně bez nejmenších problémů. Skutečně bych zřejmě potřeboval nějakou utilitu, která připína pal/ntsc a která podporuje chipset od 6600gt. Díky

Toto nie je diskoteka kde by malo nieco zit, ale poradna o PC problemoch. Ak chces zit tak chod do krcmy alebo na diskoteku.

To autor otazky: uz si nainstaloval aspon ovladace z www.nvidia.com, ked pises uz doplnky?

P.S. to ze to hralo s kartou A bez problemov, este neznamena ze rovnaky kabel je ten spravny aj pre kartu B. Najprv si nainstaluj ovladace a nastav si TV vystup (normu PAL B/G, pravy klik na plochu - vlastnosti - nastavenia - rozsirene - vystupy - tv vystup - nastav si.).