Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obrazky, co stoja za to vidiet

Hladal som alternativu k teme "Videa, co stojí za to vidět" s obrazkami, ale nenasiel som, tak vyskusam zalozit novu temu, snad sa to uchyti rovnako dobre.

Myslim ze je mozne pridavat cele obrazky, nie len odkazy, ak toho bude vela, tak sa moze vytvorit nova tema, ako pri videach.

Tu su este odkazy na temy s videami:

http://pc.poradna.net/q/view/558059-videa-co-stoji -za-to-videt
http://pc.poradna.net/q/view/677067-videa-co-stoji -za-to-videt-2

Tak prvy obrazok, je sobota, tak by sa zislo upratat, nemyslite?

[408679_10150454630270868_177962320867_8908677_1423 151967_n.jpg]

loading...

Ja by som sa prizivil s podobnou offtopic otazkou - ked ma luster aj treti (ochranny) kontakt (kostra kovoveho lustra) ale mam zo steny len 2vodice, zapajam nejak ochranny kontakt lustra? Ja myslim ze nie, ptz zapojit ho na nulak je 1000x nebezpecnejsie jak nezapojit vobec? Kto vie zhlavy vyhlasku nech da vediet budem vdacny :D
P.S. Aha teraz mi to trklo nezapajat ani nahodou.

Pozor, pokud jde o lustry s ochrannou svorkou - spotřebič třídy ochrany I., má být správně připojen ochranný vodič. Ovšem v panelácích jaksi trčí ze stropu pouze pracovní vodiče a soudruzi argumentovali ochranou polohou a pochopitelně revize prošly jak bylo nařízeno. V tomto případě sice "nulák" je napevno, přesto bych jej v tomto pripadě nepovažoval za PEN, to už je lepší vyměnit v lustru vodiče za něco rozumného s dvojitou izolací.
Kupodivu v továrnách se tehdy běžně tahaly k osvětlovacím tělesům tři vodiče L,N jako pracovní a PE.