Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Umístění zástupců na ploše

Potřebuji bráchovi přeinstalovat PC. Má ale na ploše neorganizovaně rozmístěno kolem 150 zástupců. Když po reinstalaci obnovím plochu ze zálohy, tak ale zástupce budu moci seřadit jenom podle názvu, velikosti atd. Jedině mě napadá, že bych udělal PrtScr plochy a pak ty zástupce rozmístil ručně. Do toho se mi ale moc nechce, neexistuje nějaká program, který by mi s tímto problémem pomohl? Děkuji.

Taky prosím o screenshot. Já si to ani nedovedu představit, kdybych si dal na plochu zástupce od všech programů a používaných složek, tak budu mít možná čtvrtinu.
Nicméně je zajímavé, co udělá s člověkem SSD. Na plotnovém disku jsem měl i nějaké zbytečné programy a u SSD víc přemýšlím.

Tak ono ked sa mu rozdrbe explorer lebo doinstaluje neco kvoli comu budu blbnut nahlady tak sa ten kram ani nespusti (a keby nemal na ploche urcite subory tak by sa spustil:) Ja viem ze je bezne ze ludia maju plnu plochu dokumentov, ale neni to normalne v zmysle ze ludia maju tendenciu udrziavat nejaky poriadok, doma tiez nemas ponozky porozhadzovane po celej podlahe, a to kazdy den jedny potrebujes.

Tak ono ked sa mu rozdrbe explorer lebo doinstaluje neco kvoli comu budu blbnut nahlady tak sa ten kram ani nespusti :)

Toto vis ty, ale ne tech 99% BFU co pouzivaji PC. Nebo kolik si myslis, ze je na svete lidi, co maji znalosti jako treba ty nebo nekdo tobe podobnej?

Normalni to neni pro tebe a tobe podobne a to "tobe podobne" nemyslim jako urazku, abys to nejak spatne nepochopil.

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------------

Praveze pro 90 a vic % lidi je to uplne normalni. Musis si uvedomit, ze plocha je prave to misto, kde oni vse nejsnaz najdou. Neumi se treba ani poradne prohrabat slozkama... Tim padem je to vetsina, takze to vlastne normalni je, ale ted vazne.

Me na techto debatach tady sere proste to, ze vy si myslite, ze pokud nekdo nedela neco jako vy, tak je v lepsim pripade nenormalni, jinak je debil nebo treba ani neni povazovan za cloveka apod. O to mne jde. Jinak na to kaslu. Ja su bordelar jako prase a presto na plose takovej bordel nemam. Mam tam zaskladanou max 1/5 plochy a kdyz se naseru, tak to 1x za par mesicu smazu.

No jo, tak to me nenapadlo:-) Musis se proste na problemy BFU divat i z jejich pohledu. Jinak je nikdy nepochopis a pokud je nepochopis, tak jim ani neporadis. Povazuju se za pokrocilejsiho BFU a kdyz vidim, kolik obav a problemu zpusobuje lidem napriklad ulozit neco jinam, nez na plochu anebo dokonce po nich chtit, aby napsali adresu webu do adresniho radku a ne do hledani na seznamu, tak se vubec nicemu nedivim, kdyz tady pak ctu ruzny "podivny" situace.

Problem je ten, ze z 10 lidi v mym okoli se takto chova minimalne 8 a tezko jim to vysvetlujes, respektive jim to vysvetlis, ale oni to stejne pak vetsinou delaji po svym, protoze se boji, ze neco podelaji nebo zapomenou atd., i kdyz je jasny, ze pouzit to "normalne" je min pracny a jednodussi.