Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co si myslite o znacce SENCOR ?

Hlavne v porovnani s levnymi vyrobky znackovych firem(panasonic,philips,
Koknkretne se me jedna DVD prehravac okolo 1500kc. Docela se me libi Sencor SDV 7107. Mam do nej jit a nebo si mam pripaltit 3-400 kc jit do zanacky ikdyz nema tolik funkci.

Diky vsem za reakce

Môj názor je asi taký, že je v podstate výhoda keď sa výrobok pokazí, samozrejme len v dobe záruky buď dostaneš nový alebo vrátia peniaze a nový si kúpiš sám. Na značke v podstate nezáleží, keby náhodou vydržal bude už aj tak starý (čo sa elektroniky týka). Ja som takto dostal tesne pred skončením záruky keď sa mi pokazil discman úplne nový model už aj s externým ovládaním;-) Záruka je skvelá vec, a ešte keď má človek šťastie.