Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co si myslite o znacce SENCOR ?

Hlavne v porovnani s levnymi vyrobky znackovych firem(panasonic,philips,
Koknkretne se me jedna DVD prehravac okolo 1500kc. Docela se me libi Sencor SDV 7107. Mam do nej jit a nebo si mam pripaltit 3-400 kc jit do zanacky ikdyz nema tolik funkci.

Diky vsem za reakce

Ja by som sa Sencora nebál. Novaline a iné hypermarketové sračky neodporúčam, taktiež vraj nie je bohviečo Orava. Ale Sencora by som sa nebál. Mám MP3 prehrávač 128 MB za 999 Kč kúpený v Carrefure. Je najmenší zo všetkých aké som videl a doteraz funguje bez problémov. Mám ho už skoro 3/4 roka.

Edit: Kúpený v Carrefure.

mam DVD sencor, a naprosto bez problemu.. 5.1 zvukovy vystup dokonce v teto cenove kategorii u znackovych vyrobku nenajdes, to by sis musel priplatit vic nez 3-400 .Zvlada bezne formaty videa, obrazku, zvuku, ceske titulky.. s zivotnosti nevim, mame teprve trictvrte roku

Rozhodne nedoporucuji! Mam doma DVD prehravc SENCOR SDV-2502 a je to shit. Ze zacatku nebyly zadne problemy ale ted nektere DVD vubec nenacte a ty co nacte (vetsinou originalky), tak pri jejich prehravani dela kraval jak pracka. Ovladac je nejaky spatny uz od nova, cudliky se musi mackat strasne silne, aby zareagovaly. Doporucuji neco od HB nebo CyberHome.

to není až tak pravda. U disků záleží na mnoha vlivech. Např. SATA Maxtory a Seagaty (až na poslední řadu 7200.10) nebo PATA IBM/Hitachi topí tak, že je je třeba aktivně chladit, jinak při vyšším zatížení odejdou (vyzkoušeno, otestováno na 3 nových HDD za sebou). Oproti tomu všechny WD Caviar se teplotně vejdou do 50°C i při zatížení a bez chlazení. Na druhou stranu např. WD Protege (levná řada disků) odcházejí téměř přesně po 3 letech

Sencor je obchodná značka, tj. pod týmto nájdeš napr.. starý model philipsu, ale aj neskutočný šmejd.
robím reklamačného technika a sencor má momentálne skóre asi 10:6 (tzn,: 10 predaných kusov a do 1/2 roka sa ich 6 vráti) dlhšie štatistiky nevedieme.
pravdou je aj, že so servisom je bieda, niekedy dovozca všetky kusy menil, čo trvalo asi 14 dní, teraz majú zmluvný servis, kt vec u seba suší zákonných 30 dní a potom vydá potvrdenie o neopraviteľnosti výrobku (ale može to byť len naša regionálna anomália)
rozhodne by som sa pozrel čo je to za model, kt chceš kúpiť (ja ho nepoznám) a ak je to len prebalený model iného výrobcu, tak prečo nie

S tým by som súhlasil. Sencor je značka pre mňa nejako zakliata. VHS video Sencor sa v záruke posralo(trhalo pásku)-vrátili peniaze. CD mp3 discman sencor som reklamoval-vymenili za inú značku, lebo nevedel prehrať napalované CD-čka,prehral len original Audio CD. Celkovo z rôznych diskusií na internete mi vychádza, že Sencor je lotéria a značka druhej triedy.

Je to jako se vsim. Bud se to pokazi hned - pri koupi pres internet mas 14 dnu na vraceni (popr. vymenu) a nebo to pak drzi.
Ja si Sencor poridil, abych mel nejaky levny prehravac do doby, nez vyjdou poradne HDD recordery se zabudovanym digitalnim tunerem. Takze nepredpokladam, ze mi bude slouzit 10 let, ale nejake 2 roky by to vydrzet mohl ;-)

DIky vsem za reakce.
Abych nemusel zakladat nove forum(prosim o prejmenovani)
Stim Secorem si to rozmyslim ,dival jsem se i na znackove DVD , cena by az tak nevadilo ,ale to DVD nenni pro me a mezi podminkama ktere jsem dostal je ceske menu.
CO jsem se tak dival znackove prehrvace ceske menu nemaji nebo neni uvedeno, nevite o nake kvalitni znacce(SONY, Pansonic,....) s ceskym menu?

Měl jsem Sencor mikrosystém, někdy kolem roku 1997/98... Byl to pěkný šmejd, měl jsem ho dvakrát v servisu. Jednou odešel (asi) zdroj, hrálo to, ale zvuk byl rušen silným pronikajícím brumem. Podruhé odešel laser v CD. Potřetí (měsíc po konci záruky 3-[) odešel laser opět. Osobně bych po této zkušenosti nechtěl ani štětku na WC se značkou Sencor. Je to moje zkušenost, někdo může být spokojený.

Neřeš značku a spoléhej na 2 roky záruky. V poslední době mi krátce po záruce odešly výrobky těchto firem: 2x Sony, 2x Philips, Samsung, Thomson, Tissot, Whirpool, Nokia. Vždy šlo o výrobky na špici nabídky.Ani jeden servis nedoporučil opravit pro vysokou cenu opravy.
Dnes nakupuji s vědomím že to vydrží 2 roky. Když to vydrží déle je to plus. Podívám se co to umí a jestli to podporuje třeba formáty které chci a kolik do toho musím nezbytně dát a jdu do toho.Výjimka je monitor kde musím brát ohled na oči.Zkoušeli jsme rozpoznat anonymně přístroje různých značek a pokud neběželi současně většinou se to nedalo poznat, nebo kvalitativní rozdíl nebyl úměrný cenovému.

Kúpil som v NAY Elektrodome v NAY hodinke (teda s 50% zľavou) DVD rekordér SENCOR SDV-1601 za 2750,- Sk. Vydržal ísť 15 dní a potom sa zasekol - po vyjadrení servisu mi vrátili peniaze. Ale elektronický prekladač ENG GER CZE SVK 650tisíc! slov ide už niekoľko rokov a podobný výrobok v cene okolo 4500,- Sk nenájdeš.

Môj názor je asi taký, že je v podstate výhoda keď sa výrobok pokazí, samozrejme len v dobe záruky buď dostaneš nový alebo vrátia peniaze a nový si kúpiš sám. Na značke v podstate nezáleží, keby náhodou vydržal bude už aj tak starý (čo sa elektroniky týka). Ja som takto dostal tesne pred skončením záruky keď sa mi pokazil discman úplne nový model už aj s externým ovládaním;-) Záruka je skvelá vec, a ešte keď má človek šťastie.