Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 64-bit

Zdravím, mám dotaz prosím. Koupil jsem NTB s 64 bitovou verzí Win7 Home Premium. Všude se dočítám že x64 je pro 64-bitovou verzi a x86 pro 32-bitovou verzi. Ale já mám v C: za Program files číslo x86. Myslíte, že by mohl být nějaký problém v tomhle? Nefungujou mi na tom totiž některé hry. Díky za odpověď

mas to spravne a mas 64bit verziu, overit si to mozes v ovl.panely - system.

Ked ti nejde hra tak bud ta hra neni pre Windows7, alebo potrebuje nejaky patch alebo specialny postup, treba riesit konkretnu hru. Niekedy staci nainstalovat posledny directx balik (jul 2010 alebo tak nejak) z microsoft.com

Je to pro Windows7 Beta a "Install this update to resolve live and recorded TV issues in Windows Media Center, recorded TV playback issues in Windows Media Player, and MP3 file corruption issues in Windows."
Ty máš problémy s nahráváním a přehráváním ve Windows Media Centru, Media Playeru a problémy s MP3 že to chceš instalovat?

To je jednoduché x64 podporuje zpětně i x86, máš tedy dvě složky: s x86 s programy, co jsou ve 32 bit (nepodporují x64 nebo mas jejich spatnou verzi - presto typicky bezi a neni s tim problem) a slozku bez nazvu x86 a tam jsou x64bitove programy. Zadny problem, dve slozky, dve architektury, bezi oboji.