BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
To je jednoduché x64 podporuje zpětně i x86, máš tedy dvě složky: s x86 s programy, co jsou ve 32 bit (nepodporují x64 nebo mas jejich spatnou verzi - presto typicky bezi a neni s tim problem) a slozku bez nazvu x86 a tam jsou x64bitove programy. Zadny problem, dve slozky, dve architektury, bezi oboji.
Hry nejdu zrejme preto, ze ten notebook ich nezvlada. Win ci 32 alebo 64 bit nema na to ziadny vplyv
Intel Core i5 2450M Sandy Bridge,RAM 6 GB,NVIDIA GeForce GT630M 2GB.