Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem černobílý obraz

ahoj,
mám takový větší problém a to , že jsem obnovil pc z režimu spánku a koukám,že mám černobílou obrazovku. menu v monitoru je barevné tudíž bude problém někde mimo monitor ještě připomenu že mám w7

Mozes mat len na monitore stiahnute vsetky farby na nulu, skontrolovat v menu monitora (ak tam je nejake RGB nastavenie)
Monitor je pripojeny jakym kablom? VGA, DVI, HDMI, ?

P.S: idealne je skusit monitor na inom PC, ak to bude stejne tak budes vediet ze je prenastaveny alebo vadny monitor.

v pondělí mi má přijít ajťák a kouknout se na to

Netuším či už prišiel, ale radšej na neho počkaj ...

Nedokážeš vyriešiť jednoduchú vec:

protože mi tam zbily dva kabely(víc kabelů smotaných vedle sebe)a nevím jestli to někam nepatří mys

Skutočne to nechaj na niekoho, kto vie čo robiť...

Apropo: ATI a NVIDIA potrebujú svoje vlastné, každá grafika iné ovládače.