Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový mobil

Dobrý den, jsem "nešťastným" majitelem HTC Sensation.Mám ho zhruba rok a už jsem ho měl 2x na reklamaci vždy stejný problém sekání SW a náhlé vypínání už mě to rozčiluje.Nainstaloval jsem Android 4.0 a sekání zmizelo ale vypínání zůstalo a tak jsem se rozhodl že ho znova dám na reklamaci a budu požadovat vrácení peněz.

Potřeboval bych teda poradit s výběrem nového telefonu už nechci žádný mobil za 12 000 teď už maximálně do 7 000 nejsem až tak náročný chtěl bych dotykový displej alespoň 3,7" a hlavně mobil který by fungoval :D rád brouzdám na netu, občas zahraju nějakou hru a poslouchám hudbu.Když jsem si prohlédl nabídku docela mě zaujal tento tel. http://mobilni-telefony.heureka.cz/sony-ericsson-x peria-pro/ chtěl bych vědět váš názor.
Děkuji za odpovědi

doporučuji Samsung Galaxy S II nebo Galaxy S III jsou to špičkové telefony se kterými nejsou žádné problémy (tedy samozřejmě pokud nedostanete vadný kus, a v takovém případě se máte vykašlat na reklamaci a místo toho máte telefon vrátit do 14 dnů od zakoupení bez udání jakéhokoliv důvodu, peníze vám musí vrátit)