Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový mobil

Dobrý den, jsem "nešťastným" majitelem HTC Sensation.Mám ho zhruba rok a už jsem ho měl 2x na reklamaci vždy stejný problém sekání SW a náhlé vypínání už mě to rozčiluje.Nainstaloval jsem Android 4.0 a sekání zmizelo ale vypínání zůstalo a tak jsem se rozhodl že ho znova dám na reklamaci a budu požadovat vrácení peněz.

Potřeboval bych teda poradit s výběrem nového telefonu už nechci žádný mobil za 12 000 teď už maximálně do 7 000 nejsem až tak náročný chtěl bych dotykový displej alespoň 3,7" a hlavně mobil který by fungoval :D rád brouzdám na netu, občas zahraju nějakou hru a poslouchám hudbu.Když jsem si prohlédl nabídku docela mě zaujal tento tel. http://mobilni-telefony.heureka.cz/sony-ericsson-x peria-pro/ chtěl bych vědět váš názor.
Děkuji za odpovědi

maximálně do 7 000 nejsem až tak náročný chtěl bych dotykový displej alespoň 3,7" a hlavně mobil který by fungoval

:-D:-D:-D

Klidne ten co jsi vybral, je to jedno, kdyz budes mit smulu potka te to same jako u HTC, je to prast jako uhod. Osobne si ale od Sony nic nekupuju, tyhle znacce jsem vyhlasil bojkot.

Já taky, nikdy jsem od nich nic nekoupil, stačí mi vidět problémy lidí okolo.
Kamarád před týdnem vybíral mezi Xperií Pro a Evo 3D. Koupil Evo, je spokojenej a rád, že nekoupil Xperii Pro. Zkoušel si ji v obchodě, tak jsem ji vzal taky do ruky a pocitově je to levný lesklý plast, klávesnice taky nic moc, N900 měla lepší. Ovšem radit ti EVO je blbost, když jsi měl téměř stejný Sensation.
Na druhou stranu by mě zajímalo, co jsi s tím dělal. Já Sensation používám od půlky prosince, dostává zabrat a systém spadnul úplně jen jednou (vypnul jsem hru a objevilo se "Načítání"). Občas má trochu zpomalené reakce, nebo vteřinku nereaguje, ale s ICS tohle téměř vymizelo a jiné telefony s Androidem na tom nejsou lépe.

O Evu taky přemýšlím za tu cenu bych ho bral ale horší bude ho teď sehnat už jich moc nebude.No jinak teda s htc sensation už mám problém od začátku a já jako majitel stim nic neudělám je to hold špatný kus.V servisu už mi 2x vyměnili základní desku i dotykový displej ale je to pořád stejný taže teda nevim co stim.Co jsem ale pročítal různá fóra tak nejsem jedinej

Já jsem ze Sony Ericssony velmi spokojen mám starý K750i už od doby kdy to byl nový telefon někde 5 let zpátky a pořád funguje pak mám ještě jeden W902i už taky 3 rokem a stále bez problémů drží a je spolehlivý no nevím jak to je dnes s těma "dotykáčema" kamarád má Xperii mini pořád mu padá na zem a stále to jede :-D

ahoj,ja si na vanoce koupil sony ericsson live with walkman,je to paradni masinka,jedine minus mensi displej se slabsim rozlisenim,ale s mymi financnimi moznosti se nedalo nic delat,za ty penize je to hodne dobra koupě.

kamaradka ma myslim Motorolu Defy+ a je s ni moc spokojena, cenove by si byl jeste pod stropem, ale ted jsem rychle nahledl na google a vypada to, ze ICS jen z xda-developers, tudiz to neni uplne optimalni. :-/

Na Motoroly jsem se taky koukal začali dělat parádní mašinky ale cenou jsou též nad limit.Vůbec nevím co si mám vybrat Sony ericsson hrozně plastový já zvyklý na HTC který je dost bytelný bych si teď musel zvyknout na extra měkej plast.HTC Evo je pěkný jenže je zase velice podobný mému Sensationu a bojím že bude mít stejný problémy nebo ještě horší takže já doopravdy nevim.Zlatá doba bezdotykových mobilů zlatá moje Nokia N72 :D v téhle době člověk nenajde funkční mobil který něco vydrží.

doporučuji Samsung Galaxy S II nebo Galaxy S III jsou to špičkové telefony se kterými nejsou žádné problémy (tedy samozřejmě pokud nedostanete vadný kus, a v takovém případě se máte vykašlat na reklamaci a místo toho máte telefon vrátit do 14 dnů od zakoupení bez udání jakéhokoliv důvodu, peníze vám musí vrátit)

nebo Galaxy S III jsou to špičkové telefony se kterými nejsou žádné problémy

To uz lze hodnotit model ktery byl oficialne predstaven ani ne pred ctrnacti dny a nyni se teprve zacina prodavat? Na nejake soudy je jeste velmi brzo.