Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Priopjenie desktopu k wifi,ako na to?

Zdravim.chcem sa spytat,po prestahovani som si priniesol desktop do ineho bytu kde je router wifi tp link,potrebujem nan pripojit onen pocitac.mam tu aj notebook na k torom net ide bez problemov.vobec netusim co a ako spravit.mam akurat tak wep kluc.mam sietovu kartu gigabit ethernet controller.pc je s windowsom 7,router je daleko asi 10 metrov.UPC.ako na to?potrebujem este nejaky kabel k tomu ci nie?prosim poradte laikovy.dik

Trocha to mas popletene.
"Priopjenie desktopu k wifi,ako na to?"
"potrebujem este nejaky kabel k tomu ci nie?"

Tak chces sa pripojit kablom, alebo eterom (Wifi)?
Ked kablom, tak v PC mas "sietovu kartu gigabit ethernet controller" a nie je problem.
Ked cez Wifi, tak stolne PC Wifi kartu nemaju, tak by si musel dokupit a nainstalovat.

Ked sa da tahat kabel, tak je to najlepsie riesenie.
Nepises, ci si pred stahovkou pouzival siet (kabel), ked ano tak mas nainstalovane ovladace a ked si nemal zvlastne nastavenia (firma), tak by to malo ist bez problemov.