Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co není spam?

Mohl by mi prosím někdo poradit ohledně spamu? Abych mohl někomu zaslat konkrétní obchodní nabídku, musím k tomu mít jeho souhlas... Pokud ji pošlu bez souhlasu - je to nevyžádaná pošta, spam. Mám prvně poslat e-mail s tím, že sem firma ta a ta a žádám souhlas k poslání konkrétní nabíky? To spam není? Je to nevyžádaná pošta tak jak tak...

Díky

Ale pokial v spodnej casti mejlu bude uvedeny jednoduchy sposob ako zablokovat odposielanie mejlov...

Tohle je z mého pohledu divné. Jednak když mi přijde 20 mejlů a u všech to bude, musím 20x klikat na něco, co nechci.
Druhak tím příjemce dá odesilateli vědět, že tato adresa existuje a je funkční. Tím si místo zastavení zasílání zadělá akorát na další SPAM.

Jak je psáno výše. Asi my bylo lepší, zaplatit si reklamní kampaň (banery atd.), jelikož takové hromadné dopisy ve stylu "nejlevnější to a to" končí v koši a jejich odesiatel na black listu. Když potom odešle seriózní konkrétní nabídku, příjemce se to ani nedozví, jelikož jeho pošta je navěky out.

Pozor, pozor. Takové to "pro odhlášení klikni sem" nebo "To change your mail preferences, go here" či "To not receive further mailings click here" (žívě a narychlo vykopírované z mejch došlých spamů :))) je nejlepší metoda spamera, jak zjistit, že ta e-mailová adresa je funkční a většinou spustí další lavinu spamů! Nejlépe je na to vůbec neodpovídat.