Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak přeinstalovat windows 7 (mám recovery DVD)

Čaute, chtěl bych se Vás zeptat jestli je nějaký způsob jak pomocí recovery DVD přeinstalovat windows 7, dočetl jsem se že je nutné dát windows do továrního nastavení abych mohl windows nainstalovat pomocí recovery DVD. Takže potřebuju vědět zda je nutné dát windows do továrního nastavení, nebo je nějaká možnost jak přeinstalovat windows pomocí recovery DVD. Předem děkuji za Vaši odpověď.

Windows sa neda dat do ziadneho "tovarniho nastaveni". Recovery DVD je urcene pre jeden urcity pocitac, NEDA SA POUZIT NA INE POCITACE. A na tom pocitaci pre ktore je urceny obnovi Windows a nic ine nemusis robit a ani zakladat zbytocne dotazy.
P.S: jedine co treba urobit pred pouzitim recovery je odzalohovat si svoje data na externy disk disk.

TY NIJAK. Pozvi si na to někoho znalejšího.
Možná ti moje odpověď připadá moc příkrá, každý nějak začínal, ale nikdo nemá trpělivost, aby několikrát denně někomu popisoval, krok po kroku, jak nabootovat z DVD. Kdo nemá ani tyto elementární znalosti, neměl by přeinstalovávat počítač. Jistě, jak jsem psal, každý nějak začínal, ale může dělat jenom věci do úrovně svých znalostí a u zbytku pokukovat, jak to dělá někdo znalý. Absolvent 1. ročníku medicíny se také nehrne do samostně prováděné transpantace srdce...