Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tiskárna tiskne prázdný papír

Dobrý den,

mám tiskárnu hp deskjet 1500 a nějakým záhadným způsobem přestala tisknout. Pouze dělá, že tiskne, ale vyleze vždycky bílý papír. Cartridge jsou nedávno doplněné a nijak jinak do toho nevrtám...netušíte, kde může být problém? Za jakoukoli radu děkuji.

Klára
Změna kategorie, původně: Ostatní (Kurt)

Na tiskárnu nemám ani náhodou, byla součástí vybavení bytu, kde jsem v nájmu. A po doplnění fungovala normálně, pravdou je, že jsem dlouho netiskla. Nevím, co víc k tomu mám napsat, problém jsem popsala a víc tomu nerozumim. Obdivuju všechny, kdo se vyznají v počítačích a podobných nesmyslech, ale pro mě je to španělská vesnice.

Dobrý den, já mám podobný problém....mám tiskárnu Canon 2000 a nějakou dobu nebyla v provozu. Koupila jsem novou náplň a nově ji nainstalovala a tiskla zpočátku bez problémů....vytiskla jsem 22 stran velikosti A5 a při tisku 23 strany mi vyjel prázdný papír. Poradíte co s tím? Zkoušela jsem čištění, ale nic nepomáhá. Přestalo to z ničeho nic tisknout. Tiskárna se chová jako kdyby tiskla, ale vyjede prázdný papír. Tiskla jsem PDF dokument, ale tiskárna momentálně nevytiskne žádný dokument, nevytiskne ani zkušební stranu - pouze prázdný papír. Náplň je skoro nová. Jak to, že tiskla a najednou nic? Prosím o radu než mi dojde trpělivost. Díky.