Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ladění satelitní televize s pomocí internetu nechodí. Spěchá - začíná MS v hokeji !

Zase jsem vlezl do takové záležitosti.

Jeden člověk - hrozný fanda na sporty - má satelitní přijímač, který nějak načítá programy přes internet a pak je dokáže naladit.
Prakticky to měl tak, že v přízemí měl ADSL O2,PC a navíc AP. V 1 patře měl Ovislink 5460AP a z něj šel ethernet kabel do satelitního přijímače.

V přízemí odešel ADSL modem ( jakýsi historický Zyxel ). Nahradil jsem jej novým TP-LINK TD-W8901GB. Internet chodí, wifi taky WPA2 PSK, AES. Bohužel nechodí televize.

Než jsem se do toho pustil, měl jsem od technika přes tu TV telefonicky souhlas, abych nastavil 5460Ap do továrního nastavení a poté jako klienta v síti. Nyní, když se do něj připojím kabelem, můžu s nb na internet. TV se mi ale do půlnoci nepodařilo rozběhnout.
Dnes začíná hokej.
Není tu někdo, kdo se vyzná v přijímačích satelitní TV? Toho technika jsem dnes zatím nedokázal sehnat.

KARLE! Ulevil si si? Zajímavé že jiné odkazy se tu nechávají a zrovna tyhle si smazal kvůli reklamě!!
Chtěl radu a od Vás ji nedostal tak jsem mu jí dal já a nakonec jsou odkazy smazány.
Takhle si představuješ radu návštěvníkům poradny????
LOL

Neřeš to jestli byli nebo nebyli navštěvované to tobě nepříslušý. Dotyčný označil za vyřešené už jen z důvodu toho jak jste mu to poradily.
A nechme toho ty máš svou hlavu a nikdo tě nikdy co jsem to tady pročítal nepřesvědčil.
Jsi velice arogantní člověk.