Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DVB-T settopbox s moznosti nahravani do pc

Rad bych poridil nejaky settopbox, ktery by fungoval jak normalne s televizi, tak i jako zdroj MPEG2 streamu pro pc.
Koukal jsem, ze Hauppauge DEC2000-T se uz prodava za 2000,-Kc i s dani - to mi pripada jako pekna cena, ale je to docela starej model. Mate s nim nekdo zkusenosti, pripadne doporucite neco zajimavejsiho?
Diky.

...tak mi tu Hauppauge dneska privezli.

Vcera jsem zjistil, ze jsme se vlastne uz vic nez mesic ani jednou nedivali na televizi (predtim jsem neco prepojoval a od te doby zustala antena vypojena - a nikdo si toho ani nevsiml).

Rekl bych, ze neco neni v poradku.

Zatim to vypada vicemene tak, jak pisou v recenzich. Po upgradu firmwaru je to ok, az na cestinu. EPG sice funguje (na tv i v pc), ale misto ceskych znaku pise paznaky. Taky mam zatim problem s rozdelenim dualniho zvuku (jenom na tv; v pc je to v poradku).
Jinak citlivost vyborna, ovladani pohodlny...
Az na tu zmrsenou cestinu je to pouzitelny i pro laika jako samostatnej settopbox.
Pripojeni k pc je vynikajici; po spatnych zkusenostech s nekolika predchozima dvb-t je to konecne pohoda. Nepada, nezere vykon, bez problemu hraje, shiftuje, nahrava, muzes prepinat mezi obrazem na pc a tv nebo nechat oba soucasne, dokonce muzes prehravat mpegy z pc na tv. Streamovani a linux jeste budu zkouset.