Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Žlutý obraz

Dnes jsem vyměnil střeva počítače (MB, RAM a CPU), instalace ovladačů proběhla pokojně, všechno šlo hladce. Na chvilku jsem PC vypl, aby si odpočinul. Po chvíli jsem ho zapl a co nevidím, mám žlutý obraz (již od bootování Windows). Jde s tím něco udělat?
Za odpovědi děkuji.

Takže jsem několikrát vyndal a zandal kabel od monitoru, potlačil grafiku víc do slotu, vypnul a zapnul monitor a restartoval počítač. Nic nepomohlo.
Mimochodem před prvním vypnutím byl obraz úplně normální.

Zkoušel jsem už vše co mě napadlo, ale stále nic. Navíc jsem si všim, že v Nvidia control panelu v úpravách barev nejde nic dělat s modrou barvou, zelená a červená upravit jdou. V nastavení barev ve Windows mi to hází error, že barvy nejdou nastavit.
Monitor jsem zkoušel připojit k notebooku a barvy jsou v pořádku, kabelem to tedy není.
Zbývá už snad jen ta porucha v redukci nebo nějak špatně nastavená grafická karta.