Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WEBKA

Dobrý den - mám notas HP pavilion entertainment PC - nejspíš jsem si omylem odinstalovala webču.. mohl by mi někdo poradit.. co stáhnout?

Operační systém jsou XP nebo sedmičky? Stiskni klávesu s vlajkou mezi CTRL a ALT, k tomu klávesu R. Do řádku napiš (bez uvozovek) "devmgmt.msc" a stiskni Enter. Spustí se Správce zařízení. Je tam něco se symbolem žlutého vykřičníku? Pokud ano, napiš co. A napiš přesný model notesu, obvykle to bývá nějaký číslo. HP Pavilion je modelová řada.

edit: pokud ta webka ve správci zařízení nebude, je možný, že je něco s kabelem k ní. To by znamenalo návštěvu servisu.

Na Unknown device klepni pravým myšem, zvol Odebrat (nebo odinstalovat). Restartuj. Pak zkus nainstalovat znovu ovládač pro kameru. Ještě upřesni model. vd6700 neexistuje. Kdyžtak dv6710ec, dv6715ec.... na spodku by to mělo být napsaný. Nemáš k tomu nějaký instalační CD se softwarem?

mám windows 7 ultimate :)

při instalaci mi to napsalo tohle:

Could not create file
c:\windows\Installer\{01FB4998-33C4-4431-85ED-079E 3EEFE75D}\1029.
mst from script data.Error:32

a potom:

chyba: - 1603 Během instaace došlo k závažné chybě.
Bližší informace najdete v nápovědě instalačního programu systému Windows
(Msi.chm) nebo v síti MSDN.