Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Samorozbalovací rar archiv + autorun.inf

Ahoj vespolek.
Měl bych otázečku ohledně autorun a již zmíněného archivu.
Situace se má tak, že mám několika gigový soubor rozdělený na několik částí (Jmenosouboru.part01 ....atd). Tyto jednotlivé části by se měly umístit na cd nebo flešku.
Moje představa byla, že by se na médium umístil autorun.inf a po vložení cd, flešky do pc by uživalel jen spustil "instalaci" (dekomprimaci)[mám zato, že se zobrazuje: Spustit Jmenosouboru.part01.exe] bohužel se tak neděje.
Autorun vypadá takto:

[autorun]
Open=Jmenosouboru.part01
Icon=ikona.ico

Jediné co je funkční je zobrazení zvolené ikony.
Máte někdo radu jak dosáhnou kýženého výsledku? Není třeba zvolit nějakou volbu při tvorbě samorozbalovacího archivu?

PS: OS Win7 64bit

Tak sem se k tomu konečně dostal a můžu ohlásit 50% úspěch. Z CD/DVD je autorun funkční z flešky nikoliv. Takže chvilku počkám, zda někdo nepřijde s nápadem a označím vyřešeno.

Celá záhada nefunkčnosti autorun byla způsobena již při vytváření archivu. Na otázku MM, jak sem nastavil WinRar, sem znovu prolezl nastavení a objevil toto:
[http://pc.poradna.net/file/view/9432-sfx-png]

Po zatržení a nové tvorbě archivu se dostavil kýžený výsledek. Bohužel na flešku to nemá žádný vliv.