Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Alternativa Nero

Zdravím, doporučil by mi někdo vhodnou alternativu Nera? Nejlépe teda freeware, nebo ve stejné cennové relaci jako je Nero. Nebo bych byl ještě radši, kdyby mi někdo poradil s problémem. Dřívě šlo vypalování bez problému, ale nyní při většině vypalování souborů *mpg (nic jiného jsem vypalovat nezkoušel) se zobrazí chyba, něco o obnovení TOC, chyba PMA apod. Je to Nero 7 Premimum na Win 7 Professional. Děkuji.

Vyskusaj Ashampoo, ja mam aj original Nero, ale pouzivam uz len Ashampoo, pozor - existuju platene aj neplatene verzie, tu je odkaz na neplatenu:

http://download.cnet.com/Ashampoo-Burning-Studio-F ree/3000-2646_4-10776287.html?tag=lst-2

Ak ti nebude vyhovovat, aspon zistis ci je problem v SW, alebo v HW, prip. ovladacoch, ale ak to nepojde, tipujem najskor HW problem, vtedy je asi jednoduchsie vyskusat tu napalovacku v inom PC, aspon mne to pride jednoduchsie ako preinstalovat OS alebo sa cele dni vrtat v ovladacoch a SW.

Hm.. ak by ste mali Eura, tak by si asi neriesil par centov, pri DVD nema zmysel kupovat nieco ine ako Verbatim, kazdopadne to nemusi byt na 100% chyba medii, ale inu chybu vylucis asi az po napaleni viac kusov, ked odchadza mechanika, tak najskor ma problemy s lacnymi kuskami, neskor so vsetkymi.