Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaky je rozdil mezi Joomla a phpRS?

muze mne nekdo poradit jake jsou vyhody a nevyhody redakcnich systemu Joomla a phpRS? Respektive co by jste doporucili pouzit? Rozhoduju se mezi temato dvema a na foru Joomla mne samozrejme tvrdi, ze Joomla je nejleppsi a tak bych potreboval poradit od nekoho, kdo je treba oba zkousel a muze nestranne poradit. Zkousel jsem je oba nahrat na web a u obou systemu se mne to povedlo i kdyz jsem amater. phpRs ovsem s pomoci zdejsich radcu. Vsiml jsem si prave pred par dny Joomly a vypada to moc pekne. Navic slibuji v dalsi verzi uz i administraci v CJ.

ok diky, ja jsem videl ruzne weby v phpRS, zalezi jak kdo s tim umi delat. podivej se treba sem. jenze ja uz neposoudim, jestli je to delany v tabulkach a nebo ne. nekde jsem cetl, ze tabulky jsou k nicemu a nekde ze ne a nekde ze je phprs tabulkovy a nekde ze ne. takze pro amatera naprosto neresitelny.

Tabulky jsou holt tabulky. Pokud je ve zdrojovém kódu toto:

<link rel="stylesheet" href="./image/freestyle/freestyle.css" type="text/css">

tak to bývá v pořádku. Se vzhledem se dá v tom případě dělat (globálně) spousta věcí a konkrétní web vůbec nemusí vypadat špatně. Záleží jen na uživateli.
Kód je ze stránek www.klfree.net , kombinace css a tabulek je běžná. Neznamená to ale, že stránky mají tabulkový layout.