Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem aku agp grafiku pre atlon xp 2400 Mhz.

Momentalne mam Radeon 7500. Sucasne hry idu uz slabo. Nemusi to byt moc silna grafika pre buduce hry, skor taka akurat. Hry urcenia: Batlefild 1942,BF Vietnam ,BF 2, Rome total var, Half life 2, Medal of Honor Pacik asault, Call of duty. Nechcem dat viac ako 4 tisice. Díky za tipy!

Len dufam, ze sa nejako nedohuka casom, lebo som teraz sledoval take ine forum a kukal som ako sa to vsetko v dnesnej dobe kazi.

no ono uz je to aj s drahsimi znackami... vyrabaju vyrobky aby ledva prezili zaruku a kniec...
ach, uz aj auta asi tak budu vyrabat ze po dvoch rokov do srotu :-/