Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Acer Smart Card

Mám Acer TM 803 LCi ve kterém je zabudovaná Acer Smart Card která mi fungovala s Win XP sp1. Po nainstalování sp2 se to začalo kousat (tvrdý restart). Odinstaloval jsem aplikaci i ovladače a rok na to kašlal, ale dnes je krásný večer po dešti sedím na terase po levé ruce gambáč a hodlám to řešit. Máte s tím někdo nějakou zkušenost. Podotýkám že na Acerwebu je asi neaktualizovaný ovladač i aplikace. Noťas mám dvaapůl roku a docela mě štve že to s sp2 nefachčí tak jak má.
Za každou radu děkuji.

Platinium Secure už chodí. Aplikaci blokoval windowsovskej firewall a ten je tak blbě dělanej že ode dneška používám Kerio. Jinak všem děkuji za odpovědi a snahu.
Ještě dodatek:
Pokud si někdo budete pořizovat ať už notebook nebo klasické PC, VYHNÉTE se OEM licencím kde je obraz systému na několika CD jako např. u tohoto Aceru (ušetříte si do budoucna hodně nervů). Ideální - čistá instalace OEM win XP z instalačního CD, a pak mít možnost výběru instalací ovladačů a aplikací z ostatních přiložených CD od výrobce. Prostě klasiku.
Ještě by mě zajímalo, jak nebo za kolik přejít z OEM na plnou licenci WIN XP pro, a jestli to vůbec jde?
Díky.