Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde stáhnout Linux Mint?

Potřeboval bych poradit nějakou stránku odkud stáhnout českou verzi Linux Mint. Bohužel jsem žádnou českou stránku nenašel tak jsem se rozhodl že se raději zeptám. A když už jsem u toho, chtěl bych se zeptat jestli je lepší než Fedora 16 kterou používám momentálně nebo mám raději zůstat u fedory?

ještě jeden důležitější dotaz:
Momentálně mám v PC Win7 a Fedoru16. Je možné při instalaci nějak jednoduše udělat abych nahradil Fedoru a Win nechal být? u INstalace fedory byla možnost "Nahradi linuxové oddíly". U tohodle si nejsem jistý ale je to prý podobné ubuntu a v ubuntu nevím jestli tohle jde udělat :D

Při instalaci zvolíš ruční rozdělení disků, vybereš oddíl s Fedorou, zformátuješ ho (na Ext4) a zvolíš pro instalaci Mintu (přípojný bod dáš / ). Všechny distribuce podobné Ubuntu vytvoří samy zavaděč, kde budeš mít po spuštění PC na výběr mezi Linuxem a Win7.
Můžeš vycházet z tohoto návodu, je to prakticky stejné i pro Mint:
http://wiki.ubuntu.cz/Pr%C5%AFvodce%20instalac%C3% AD