Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem po nainstalování win xp nejde net

Zdravim, mám problém. Předem upozorňuji, že jsem ohledně síťových připojení uplný lajk. No, nainstaloval jsem win xp professional, ale hned po dokončení instalace mi nejde internet. Když jsem instaloval win 7 tak mi internet šel už po dokončení instalace. Teď nikoliv. Mám normální modem připojený do PC přes lankabel, ale když zapnu internet, píše to stránka nenalezena. Předem díky za odpovědi :).

Ok, ještě poslední dotaz. U položky AUDIO jsou ovladače snad jen pro karty Realtek. Jenže integrovana Realtek HD audio kterou tam mám, už odešla. Koupil jsem si externí zvuk. kartu AXAGO USB2.0 - virtual 7.1 audio adapter. Čili z položky audio nemám stahovat nic, jen potom až pujde internet stahnout ovladače pro tu externí zvukovku?