Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TI Connect ke kalkulátoru TI89

Nainstalovala jsem software TI Connect k přenášení souborů mezi TI89 a počítačem. (http://education.ti.com/educationportal/sites/US/p roductDetail/us_ti_connect.html)
TI connect mi ale nezobrazuje, že je kalkulačka připojená a nechce najít žádný USB Port, i když je připojená přes kabel. Nevím jak mám tedy soubory přenést a zobrazit ty, které v kalkulačce mám, když to tu kalkulačku nebere jako připojenou..máte s tím někdo zkušenosti? Zobrazovalo se také, že ovladač TI graph/direct link usb nebyl správně nainstalován..software jsem instalovala přímo z CD

Pravděpodobně jsi udělal tu chybu, že jsi napřed připojil TI89 a až potom instaloval ovadače. Tento postup dělá velmi často potíže právě tohoto rázu. Je třeba odebrat ovladače k TI89, potom znovu spustit instalaci a až teprve po výzvě zařízení připojit.